За Вас одговара дипл. психолог Елена Ангеловска

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

За Вас одговара дипл. психолог Елена Ангеловска

Пишување by Admin on Пон Апр 04, 2011 4:53 pm

Почитувани посетители, слободно поставувајте прашања за се што Ве интересира од сферата на психологијата. Тука за Вас е нашиот соработник дипл. психолог Елена Ангеловска која ќе Ви одговара на Вашите прашања.
avatar
Admin
Admin

Female Број на мислења : 51
Местолокација : Makedonija
Job/hobbies : konsultant za zdravje i ubavina
Registration date : 2008-01-26

Преглед на профилот на членот http://zdravje-ubavina.mysite.com

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот