Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова?

Пишување by Amirana on Сре Окт 11, 2017 11:20 am

Веќе сум користел редуктан. За мене редуктан, ова е многу добар производ. За период од 7 недели загубив 10 килограми. Многу добар резултат за мене

Amirana

Број на мислења : 3
Registration date : 2015-03-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова?

Пишување by Fatia on Сре Мар 25, 2015 6:53 am

Ова е многу квалитетен производ. Јас користени reductan . За 4 недели, јас загубив 7 килограми од моето тежина. Сметам дека постигнав многу добар резултат!

Fatia

Број на мислења : 1
Registration date : 2015-03-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова?

Пишување by lionie on Вто Мар 24, 2015 6:58 am

Јас имам пријатели кои го користат овој редуктан, но не можам да кажам како тоа функционира. За тоа е добро да зборуваш со лекар или да проетеш во интеренет!

lionie

Број на мислења : 1
Registration date : 2015-03-24

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова?

Пишување by Amirana on Саб Мар 21, 2015 12:01 pm

Јас се обидов со здрава храна. Но јас не го постигнав резултат. За ова барам друго решение!

Amirana

Број на мислења : 3
Registration date : 2015-03-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова?

Пишување by Gasona on Сре Мар 18, 2015 9:17 am

Не губете време со овие производи. За мене најдобар начин е здраословна храна и повеќе вежбање! Биди внимателен!

Gasona

Број на мислења : 1
Registration date : 2015-03-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сакам да ослабам. Кажете ми дали да се доверам на ова?

Пишување by Amirana on Вто Мар 17, 2015 8:46 am

Здраво. Некој слушнал ли е за производ за слабеење reductan? Мој пријател ми кажа дека е ефикасен, но јас немам информации за него.

Amirana

Број на мислења : 3
Registration date : 2015-03-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот